Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ОАСК визнав протиправною постанову Уряду про скорочення строку дії мораторію на податкові перевірки

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи щодо оскарження постанови Уряду, якою було скорочено строк дії мораторію на проведення деяких видів перевірок.

Деталі повідомляє пресслужба ОАСК.

З відповідним позовом до суду у липні 2021 року звернулось ТОВ «Проммесплав». Відповідач - Кабінет Міністрів, треті особи - Міністерство фінансів та Державна податкова служба.

На думку позивача, урядова постанова від 03.02.2021 року № 89 «Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок» суперечить положенням Податкового кодексу, Конституції та не може регулювати питання призначення податкових перевірок.

Під час судового засідання 26 січня 2022 року суд оголосив вступну та резолютивну частину рішення, яким визнав протиправною та нечинною постанову КМУ від 03.02.2021 № 89 "Про скорочення строку дії обмеження в частині дії мораторію на проведення деяких видів перевірок".

Рішення суду набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства, та може бути оскаржено за правилами, встановленими статтями 293, 295 - 297 КАСУ.

З повним текстом рішення можна буде ознайомитись в системі пошуку та аналізу судових рішень VERDICTUM після його оприлюднення.

Найзручніша робота із судовими рішеннями - у системі VerdictumPRO. 94 млн судових справ, 20 фільтрів для точного пошуку справ за інстанцією, прізвищем судді, із позицією Верховного Суду. Подробиці за посиланням.

Читайте також:

Позиції Верховного Суду 2021: на що звернути увагу?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини