Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В суді оскаржують перелік видів продукції, торгівля якими здійснюється виключно на організованих товарних ринках

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом спільного підприємства «Полтавська газонафтова компанія» до Кабміну. Про це повідомила прес-служба ОАСК.

Зазначається, що позивач просить суд визнати протиправною та нечинною Постанову Уряду щодо затвердження переліку видів продукції, торгівля якими здійснюється виключно на організованих товарних ринках.

Зокрема, йдеться про оскарження Постанови від 30.12.2021 р. №1433, якою Кабінет Міністрів України зобов'язав суб'єкти господарювання, що здійснюють видобування природного газу на території України, до 30 квітня 2022 року здійснювати реалізацію природного газу власного видобутку в обсязі 20% через організовані товарні ринки, визначивши, при цьому таким ринком Українську енергетичну біржу.

ОАСК ухвалив розглядати справу за правилами загального провадження та призначив підготовче засідання на 25 лютого 2022 року.

Історію проходження судової справи можна перевірити у VerdictumPRO. Дізнайтеся, чи не було рішення переглянуто або скасовано, оцініть весь перебіг справи та спрогнозуйте тривалість розгляду. Замовте VerdictumPRO окремо або ще із 50 цифровими інструментами у складі LIGA360:Юрист.

Читайте також:

Верховний Суд опублікував дайджест судової практики ВС у справах із договору оренди землі за 2018 - 2021 роки

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини