Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Через неповноважність конференція адвокатів м. Києва не сформувала органи адвокатського самоврядування столиці: рішення РАУ

Реклама

Рада адвокатів України визнала звітно-виборну конференцію адвокатів міста Києва 7 листопада 2021 року неповноважною, відтак прийняті нею рішення не мають юридичних наслідків.

Відповідне рішення РАУ ухвалила за результатами висновків Робочої групи на засіданні 28 січня 2022 року, інформує пресслужба НААУ.

Повідомляється, що в результаті у Києві відсутні належним чином обрані голови Ради адвокатів та Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії, ревізійної комісії, а також не визначений і не обраний персональний склад РАР, КДКА і ревізійної комісії; відсутні представники адвокатської спільноти у РАУ і ВКДКА.

РАУ визнала, що не набули відповідних повноважень керівників та членів органів адвокатського самоврядування адвокати Петро Рябенко, Катерина Нікітюк, Ігор Черезов, Валерій Кострюков, Юрій Григоренко, адвокати Олег Березюк, Олександр Вознюк, Валерій Джяутов, Олександр Дульський, Сергій Кравчук, Тетяна Мироненко, Ростислав Пукало, Владислав Ситюк, Євген Якима, Зоя Ярош, Вадим Красник, Сергій Шутий, Володимир Клочков, Андрій Подосінов, Микола Голодняк, Ігор Коржук, Едуард Угрінчук, Надія Корінна, Ровшанбек Розметов, Олена Наумова, Сергій Трофімов, Олександр Черних, Ольга Бєгунова та Сергій Лапутько; Володимир Волощук, Сергій Комлєв, Олена Карнаух-Голодняк, Олександр Нагорний, Діана Назаренко, Наталія Неупокоєва, Євген Солодко, Артур Шаблієнко, Олександр Бойченко, Наталія Вознюк, Олександр Вольвак, Тетяна Гнатюк, Олексій Дрюк, Оксана Ордін, Андрій Пархета, Вадим Риков, Леонід Танцюра й Олександр Усович.

РАУ взяла до відома висновок робочої групи, який встановлює, що мандатна комісія конференції адвокатів не отримала від головуючого конференції та від голови Ради адвокатів м. Києва протоколів зборів адвокатів по районах міста Києва та реєстраційних списків, які б давали право здійснити заміну тимчасових посвідчень на мандати делегатів конференції адвокатів міста Києва. Також конференцією не було затверджено порядок денний і допущено порушення в частині порядку голосування та підрахунку його результатів.

Як адвокати НААУ автоматизують роботу? Рішення LIGA360: Адвокат НААУ надає доступ до повної бази НПА й судових рішень. Всі документи згруповані й пов'язані між собою, тож інформація знайдеться в один клік. Оберіть свій тариф прямо зараз.

Читайте також:

Адвокат не сплачує ЄСВ в період зупинення адвокатської діяльності: ВС

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини