Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Інформування населення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації: діє порядок взаємодії ДСНС та Держкомтелерадіо

Реклама

Сьогодні, 28 січня, набув чинності Порядок взаємодії Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державного комітету телебачення і радіомовлення України під час інформування населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. Порядок затверджено наказом № 982/1019 від 24.12.2021.

Взаємодію під час інформування населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації ДСНС і Держкомтелерадіо організовує в межах єдиної державної системи цивільного захисту на державному рівні між оперативно-черговою службою державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС та Держкомтелерадіо через акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (далі - АТ "НСТУ") (центральна апаратна радіомовлення).

Взаємодія здійснюється з метою інформування населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації, мінімізації її можливих наслідків, збереження життя і здоров'я населення.

Організація взаємодії проводиться в разі загрози виникнення небезпечних подій чи метеорологічних явищ або виникнення надзвичайної ситуації, які можуть загрожувати життю та здоров'ю громадян, а також спричинити погіршення життєзабезпечення населення, шляхом оперативного інформування слухачів радіоканалів АТ "НСТУ" ("Українське радіо", "Радіо "Промінь" та "Радіо "Культура").

Оперативно-чергова служба державного центру управління в надзвичайних ситуаціях ДСНС інформує телефоном чергового АТ "НСТУ" (центральна апаратна радіомовлення) про потребу передачі повідомлення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації для інформування населення.

Черговий АТ "НСТУ" (центральна апаратна радіомовлення) отримує файл із записом звукового повідомлення з FTP-сервера ДСНС (доступ надається в робочому порядку) та ставить звуковий файл у розклад мовлення радіоканалів "Українське радіо", "Радіо "Промінь" та "Радіо "Культура" у визначений ДСНС час. Отримане інформаційне повідомлення передається в ефір.

Стикнулися з незвичною правовою ситуацією? Відповідь знайдете на ІТ-платформі LIGA360. Покрокові алгоритми дій, судова практика, свіжа аналітика лідерів галузі. Подробиці за посиланням.

Читайте також: Діє Порядок встановлення заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, де діє воєнний стан

Військовий облік для жінок: що варто знати?

Військовий облік для жінок в Україні: Міноборони надало роз'яснення щодо затвердженого переліку професій

Міноборони роз'яснило деякі питання щодо змін у військовому обліку жінок

Перевіряйте договори з Contractum від LIGA360. Загальні помилки, сторони, терміни й суми - система перевірить усі важливі деталі угоди. Дізнайся більше за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини