Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Позов Ради адвокатів м. Києва до Ради адвокатів України: ОАСК вирішує питання відкриття провадження

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва зареєстрував позов Ради адвокатів міста Києва до Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України.

Деталі повідомляє пресслужба суду.

Суд просять встановити відсутність повноважень у Ради адвокатів України щодо перевірки рішень конференції адвокатів регіонів, у тому числі конференції адвокатів міста Києва, надання їм оцінки, визнання або невизнання їх законними та прийняття рішень, які можуть їх змінювати, скасовувати або вважати такими, що не набули юридичного значення.

Серед вимог позову: скасувати розпорядження Голови РАУ Лідії Ізовітової від 19.11.2021 р., яким було створено робочу групу із дослідження результатів проведення конференцій адвокатів регіонів у 2021 році, а також скасувати низку рішень РАУ щодо:

- наслідків звітно-виборної конференції адвокатів міста Києва;

- неповноважності та неправомочності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва здійснювати свої функції;

- передачі справ Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури для подальшого розподілу та ін.

На думку позивача, оскаржувані рішення є втручанням РАУ в права адвокатів міста Києва.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Усі інструменти для адвоката - у рішенні LIGA360: АДВОКАТ НААУ. Стежте за подіями НААУ, відвідуйте навчальні програми ВША, отримуйте залікові бали в рамках підвищення кваліфікації та доступ до повної бази законодавства, судових рішень, експертної аналітики. Придбайте LIGA360: АДВОКАТ НААУ прямо сьогодні.

Читайте також:

Верховний Суд опублікував дайджест судової практики ВС у справах із договору оренди землі за 2018 - 2021 роки

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини