Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Модернізовано сервіс автоматичної оцінки нерухомості

Реклама

За результатами взаємодії Нотаріальної палати України, Міністерства аграрної політики та продовольства, Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру з Фондом державного майна України відбулася модернізація сервісу автоматичної оцінки нерухомості.

Нотаріальна палата повідомляє, що вдосконалено алгоритм роботи сервісу щодо розрахунків оціночної вартості земельних ділянок і нерухомості в тих локаціях, де відсутні аналоги для її розрахунку або наявні в недостатній кількості, розрахунку оціночної вартості земельних ділянок, у тому числі земельних ділянок сільськогосподарського призначення, деяких типів житлової нерухомості, зокрема, гуртожитків.

За результатом зміни алгоритму очікується суттєве поліпшення роботи сервісу щодо оцінки земель с/г призначення, проблематика якого була заявлена в перші місяці роботи ринку землі.

НПУ зазначає, що наповнення Єдиної бази даних звітів про оцінку майна інформацією зі звітів оцінювачів і укладених договорів, коректність внесення параметрів при формуванні довідок про оцінку майна, а також внесення нотаріусами вартості відчужуваного майна за правочинами впливає на об'єктивність результатів автоматичної оцінки.

Разом з тим ФДМУ продовжує роботу над вдосконаленням роботи сервісу оцінки.

Нотаріальна палата звертає увагу нотаріусів на важливість коректного наповнення інформацією Єдиної бази даних звітів про оцінку майна при вчиненні нотаріальних дій.

Щоб убезпечити нерухомість від дій шахраїв і "чорних реєстраторів", необхідно контролювати інформацію в Реєстрі речових прав. Поставте на цілодобовий моніторинг будь-які об'єкти вашої нерухомості за допомогою сервісу SMS-Маяк, який миттєво повідомить про початок будь-яких реєстраційних процедур і допоможе вчасно зупинити рейдерське захоплення.

Читайте також:

Посібник із SEO оптимізації для юридичних фірм

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини