Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін затвердив порядок формування переліку "довгобудів"

Реклама

Уряд затвердив Порядок формування переліку об'єктів житлового будівництва, що не прийняті в експлуатацію.

Відповідну постанову № 1327 було прийнято на урядовому засіданні 15 грудня 2021 року.

Відтак у 2022 році в Україні має бути проведена інвентаризація «довгобудів» - за це будуть відповідальні місцеві органи виконавчої влади.

Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

«Наступного року в регіонах має відбутися інвентаризація всіх об'єктів незавершеного житлового будівництва в громадах. Відповідну постанову вже оприлюднено. Формування такого переліку дозволить місцевим держадміністраціям детально вивчити актуальну ситуацію та у подальшому напрацювати чіткі механізми розв'язання проблеми «довгобудів», - зазначила Наталія Козловська.

Заступниця Міністра також додала, що обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації мають протягом десяти днів розмістити на своїх офіційних вебсайтах оголошення про формування такого Переліку. Згідно з постановою, не пізніше ніж через п'ять місяців він має бути сформований і переданий до Мінрегіону. За кожним з об'єктів має бути складена інвентаризаційна справа.

До переліку включається інформація про житлові будівлі або їх комплекси, які одночасно відповідають таким критеріям:

  • за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів будівництва із середніми (СС2) та значними наслідками (СС3);

  • фінансування об'єктів будівництва здійснювалося з використанням залучених коштів фізичних та/або юридичних осіб;

  • об'єкти будівництва не прийняті в експлуатацію у строк понад два роки із запланованої дати введення в експлуатацію згідно з договорами, відповідно до яких залучено кошти фізичних та/або юридичних осіб, або згідно з проектною документацією;

  • будівельні роботи на об'єкті будівництва не проводяться понад два останніх роки.

Працюйте лише з перевіреними контрагентами, що мають ліцензії на діяльність. У сервісі CONTR AGENT дізнатися про наявність ліцензій на туроператорську діяльність й послуги перевезення пасажирів, надання фінансових послуг, торгівлю алкогольними й тютюновими виробами. Придбайте CONTR AGENT сьогодні, щоб бути впевненими у своїх бізнес-зв'язках.

Читайте також:

В Україні мають провести інвентаризацію «довгобудів»

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини