Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

На 1000 грн за вакцинацію можна буде купити ліки: Офіс Президента

Реклама

У січні 2022 року розшириться перелік товарів і послуг, які можна буде придбати на 1 тис. грн, надану державою кожному українцю, який отримав повний курс щеплень проти COVID-19 . Про це йшлося на селекторній нараді, йдеться в повідомленні на сайті Президента.

«З 19 грудня повністю вакцинованим українцям буде нарахована одна тисяча гривень. Вони зможуть витратити ці кошти на напрямки, які найбільше постраждали від пандемії, - записатися в спортзал, піти в кінотеатр, музей або на концерт, купити квиток на потяг або літак, придбати книги. Водночас, дослухавшись до побажань наших громадян поважного віку, для яких важливою є підтримка здоров'я, зокрема в умовах пандемії, було ухвалено рішення додати до переліку доступних товарів ще й ліки», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що нині Міністерство цифрової трансформації доопрацьовує технічні можливості для того, щоб купівля ліків за передбачені за щеплення кошти стала доступною з січня наступного року.

"Доручив уряду забезпечити, щоб громадяни у віці 60+ могли використати 1 тис. грн від держави за соціальними напрямками, зокрема на купівлю ліків. Механізми мають бути напрацьовані протягом тижня, а використання - вже з січня", - пояснив Президент Володимир Зеленський на своєму телеграм-каналі.

Читайте також: Порядок надання 1000 грн для вакцинованих осіб: що передбачено?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини