Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Змінено вимоги до публікації інформації щодо рішень про анулювання свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю

Реклама

11 грудня 2021 року набрали чинності зміни до Порядку внесення Міністерством юстиції України, територіальними органами Міністерства юстиції або Нотаріальною палатою України подання про анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю та його розгляд Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату.

Зміни внесено наказом Мін'юсту від 23 листопада 2021 року № 4198/5, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 1 грудня 2021 року за № 1555/37177.

У Мін'юсті пояснили, що відтепер на офіційному вебсайті Міністерства юстиції публікуватиметься інформація щодо рішень про анулювання свідоцтв про право на зайняття нотаріальною діяльністю, прийнятих Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату, з урахуванням вимог законодавства про доступ до публічної інформації, захист персональних даних і збереження нотаріальної таємниці, а також копії відповідних наказів Мін'юсту на підставі цих рішень.

Дізнавайтеся першими про правові зміни - мінімізуйте юридичні ризики. ІТ-платформа LIGA360 сповістить про зміни законів, судових рішень, компаній. Заручіться підтримкою надійного партнера ЛІГА:ЗАКОН в умовах постійних змін.

Читайте також:

Доступ нотаріусів до Єдиного держдемреєстру: НПУ розповіла про порядок набрання чинності нормами Закону

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини