Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Набрали чинності зміни до Порядку ведення реєстру речових прав на нерухоме майно

25 листопада 2021, 12:19
7361
0
Реклама

25 листопада 2021 року набрали чинності зміни, внесені постановою Уряду від 28 квітня 2021 року № 509 до окремих положень:

- постанови від 25 грудня 2015 року № 1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

- Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою від 26 жовтня 2011 року № 1141.

Зокрема, експерти Офісу протидії рейдерству роз'яснили, що, серед іншого, зазнали змін вимоги законодавства щодо державної реєстрації припинення права власності на закінчений будівництвом об'єкт чи об'єкт незавершеного будівництва у зв'язку з його знищенням.

Слід зауважити, що для державної реєстрації в такому випадку подаються:

1) заява власника закінченого будівництвом об'єкта чи об'єкта незавершеного будівництва, справжність підпису на якій засвідчується відповідно до Закону «Про нотаріат»;

2) документ, що посвідчує право власності на закінчений будівництвом об'єкт чи об'єкт незавершеного будівництва (крім випадків, коли право власності на такий об'єкт вже зареєстровано в Державному реєстрі прав або коли такий документ відсутній у зв'язку із втратою, пошкодженням чи псуванням).

Разом з тим державна реєстрація права власності на закінчений будівництвом об'єкт чи об'єкт незавершеного будівництва у зв'язку з його знищенням проводиться за наявності відомостей про факт знищення, отриманих державним реєстратором з Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Юридичні бізнеси працюють на єдиній ІТ-платформі LIGA360. Мінімум рутини та ризиків - максимум ефективності вашого бізнесу. Замовляйте за посиланням.

Не пропустіть головної акції цього року. Заповніть заявку до 26 листопада - та першими отримайте вибухову знижку на рішення LIGA360 до Black Friday.

Читайте також:

БЕБ готове до запуску: які виключні повноваження отримає відомство?

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини