Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Бізнесу для роботи в "жовтій" зоні потрібні будуть сертифікати про вакцинацію персоналу: МОЗ

24 листопада 2021, 18:23
581
0
Реклама

На сьогоднішньому урядовому засіданні, 24 листопада, Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко повідомив, що бізнес у "жовтій" зоні епідемічної небезпеки зможе працювати лише за умови вакцинації всього персоналу хоча б однією дозою вакцини від COVID-19 або за наявності негативного тесту чи довідки про одужання. Це ж правило стосується і прийому відвідувачів.

"Зміни стосуються правил у "жовтому" рівні епідемічної небезпеки. Якщо раніше бізнес міг обирати моделі діяльності в цій зоні, не перевіряти документи про вакцинацію або негативний тест, але працювати відповідно до певних обмежень по площі, або перевіряти документи та працювати без обмежень відповідного рівня, то нові правила не передбачають такої опціональності. 

У "жовтому" рівні епідемічної небезпеки громадські заклади, заклади культури, спортзали, ресторани тощо можуть працювати за умови вакцинації всього персоналу принаймні однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання. Це ж правило стосується і прийому відвідувачів: останні повинні бути вакциновані принаймні однією дозою або мати сертифікат про одужання чи негативний тест", - розповів він. 

Крім того, змінено термін дії жовтого сертифіката про проходження одного щеплення: він буде становити 30 днів. Раніше він був чинним 120 днів.

На старт, увага, чорна п'ятниця! Отримайте першими вибухову пропозицію на рішення LIGA360 для виконання професійних завдань. На вибір надаються рішення для юристів, бухгалтерів, HR та PR-менеджерів, спеціалістів з безпеки. Залиште заявку до 26 листопада, щоб отримати знижку до 50%.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини