Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Купівля-продаж земельної ділянки: реєстрація цін буде обов'язковою

11 листопада 2021, 14:00
3790
0
Реклама

Реєстрація цін при проведенні операції купівлі-продажу земельної ділянки буде обов'язковою. Про це розповів заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Дзьоба, повідомив Урядовий портал.

Тарас Дзьоба зазначив, що зараз триває робота над вдосконаленням ведення Державного реєстру речових прав. Мінагрополітики спільно з Міністерством юстиції вже підготували зміни до відповідної постанови.

«За підсумками 4 місяців ринку землі лише для 55% укладених угод купівлі-продажу були зареєстровані ціни. Найнижчий відсоток зареєстрованих цін у Закарпатській області - лише для 21% угод. Абсолютним лідером є Хмельницька область, там ціни зазначені для 76% угод. Зміни, які ми хочемо внести, спрямовані передусім на те, щоб вирівняти цю проблему. Відповідно реєстрація цін при проведенні операції купівлі-продажу земельної ділянки буде обов'язковою», - сказав він.

Читайте також: Набув чинності Закон про автоматичний перехід прав на землю при переході права власності на нерухомість

100 днів ринку землі: яка середня вартість гектара?

Контролюйте незаконні дії щодо ваших земельних ділянок у сервісі SMS-Маяк Земля. Моніторинг Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 24/7 та миттєве сповіщення про зміни. Спробуйте прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини