Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

НБУ не застосовуватиме заходів впливу до кредитних спілок за порушення, викликані карантином

Реклама

Національний банк не застосовуватиме заходів впливу до кредитних спілок за порушення вимог регулятора, спричинені встановленням карантину.

Відповідна постанова Правління НБУ від 21 жовтня 2021 року № 110 «Про незастосування заходів впливу за недотримання вимог, що обмежують ризики за операціями з фінансовими активами кредитних спілок, у зв'язку із запровадженням карантину» набрала чинності з 23 жовтня 2021 року та діє до 30 червня 2022 року.

Нацбанк пояснив, що для підтримання учасників ринку кредитних спілок на період карантину заходи впливу, зокрема, не застосовуватимуться за порушення вимоги, яка обмежує ризики за операціями з фінансовими активами щодо частки непродуктивних активів, якщо:

  • недотримання такої вимоги відбулося в період встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів;

  • недотримання вимоги було викликано встановленням карантину та запровадженням обмежувальних протиепідемічних заходів;

  • частка таких непродуктивних активів кредитної спілки перевищує розмір її основного капіталу не більше ніж на 15 %, а для об'єднаних кредитних спілок - не більше ніж на 30 %;

  • кредитна спілка не порушувала інших вимог, які обмежують ризики за операціями з фінансовими активами, та фінансових нормативів;

  • кредитна спілка надала обґрунтований план заходів стосовно усунення в строк до 30 червня 2022 року порушення зазначеної вимоги та виконує його.

Не пропустіть важливих змін щодо ваших договорів. Налаштуйте розширений моніторинг сторін з функціоналом CONTRACTUM у LIGA360. Отримуйте сповіщення про зміни у ЄДР, перевірки, відкриті провадження чи участь компаній у тендерах. Деталі за посиланням.

Читайте також:

З 21 жовтня діють нові карантинні обмеження щодо перевезень пасажирів

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини