Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

В Мінцифри пояснили, коли можна буде роздрукувати COVID-сертифікат

Реклама

Наприкінці вересня на порталі "Дія" можна буде згенерувати та роздрукувати COVID-сертифікат про вакцинацію. Про це повідомила прес-служба Мінцифри.

“Уже понад 700 тисяч українців згенерували свої внутрішні та міжнародні сертифікати в застосунку Дія та активно користуються ними. Наші сертифікати офіційно визнані в ЄС для подорожей за кордон. У кінці вересня ми додамо можливість отримати сертифікат на порталі Дія. Зараз працюємо над розробкою послуги. Завдяки цьому ще більше українців зможуть подорожувати та користуватися COVID-сертифікатом”, - розповів Михайло Федоров. 

Зазначається, що завдяки запуску послуги на порталі Дія отримати цифровий COVID-сертифікат зможуть українці:

- в яких немає ID-картки чи закордонного біометричного паспорта;

- які не мають Дія.Підпису;

- не користуються застосунком "Дія".

Що потрібно зробити?

  • Авторизуватися на порталі "Дія".

  • Вибрати послугу “Згенерувати COVID-сертифікат”.

  • Підписати кваліфікованим електронним підписом заяву на отримання сертифіката. На порталі можна скористатися як Дія.Підписом, який згенеровано в застосунку "Дія", так і будь-яким іншим електронним підписом. Як отримати електронний підпис, можна дізнатися за посиланням.

  • Після цього "Дія" надсилає запит в Електронну систему охорони здоров'я і формується сертифікат у форматі PDF. Ви можете його роздрукувати або просто зберегти файл на телефоні чи іншому пристрої та демонструвати QR-код з екрана.

В Мінцифрі додають, що наприкінці вересня на порталі "Дія" можна буде згенерувати лише сертифікат вакцинації про отримання двох доз. Згодом також буде доступний і COVID-сертифікат про отримання негативного ПЛР-тесту. Крім цього, Мінцифра працює над розробкою і сертифіката вакцинації про часткову вакцинацію. Він буде також доступний як на порталі, так і в застосунку "Дія". 

Читайте також: Якими будуть нові внутрішні СOVID-сертифікати: МОЗ

Карантин на користь: юристи опановують нові цифрові інструменти

Оголошуємо святковий бум знижок до 30-річчя ЛІГА:ЗАКОН та Дня юриста. Реєструйтесь на презентацію професійних рішень LIGA360 для юристів та адвокатів - придбайте рішення на вигідних умовах. Щоб взяти участь в акції, реєструйтесь за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини