Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін схвалив проект Державного бюджету України на 2022 рік

Реклама

15 вересня Уряд схвалив проект Закону про Державний бюджет України на 2022 рік та разом із відповідними матеріалами подав його на розгляд Верховній Раді, повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

Зазначається, що проект Державного бюджету України на 2022 рік вперше ґрунтується на Бюджетній декларації на 2022 - 2024 роки і за своєю пріоритетністю передбачає залучення ресурсів на:

  • забезпечення якісного рівня медицини та освіти;

  • створення інклюзивного освітнього середовища та безбар'єрного простору;

  • підтримку ветеранів;

  • посилення обороноздатності й безпеки держави;

  • розвиток інфраструктури;

  • цифровізацію.

За словами Міністра фінансів Сергія Марченка, збільшиться фінансування сектору безпеки і оборони, на рівні 5,95 відсотків ВВП. Передбачено кошти на будівництво та реконструкцію доріг, мостів та розвиток транспортної інфраструктури. Зростуть і видатки на цифровізацію. Зокрема, буде профінансовано підготовку до Всеукраїнського перепису населення.

21 вересня Сергій Марченко представить проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» у Верховній Раді.

З презентацією проекту Державного бюджету України на 2022 рік, підготовленою Міністерством фінансів, можна ознайомитися за посиланням.

Бажаєте отримати понад 50 цифрових інструментів для юристів зі знижкою 30%? Встигніть взяти участь в акції до Дня юриста та 30-річчя ЛІГА:ЗАКОН. Дізнайтесь про цифрові системи LIGA360 та отримайте на вигідних умовах робочий простір з повною базою законодавства, судової практики, інструментами legal research та ризик-менеджменту. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини