Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

МОЗ продовжив термін перехідного періоду на е-лікарняні до 1 жовтня

Реклама

З 4 червня 2021 року в Україні розпочався перехідний період до видачі лише електронних листків непрацездатності.

Генеральна директорка директорату цифрових трансформацій в охороні здоров'я Марія Карчевич роз'яснила, що для формування в закладі електронних медичних висновків потрібне підключення і реєстрація в електронній системі охорони здоров'я та навчені медфахівці. Далі відомості про висновок потрапляють до Електронного реєстру листків непрацездатності, де на підставі них формується електронний лікарняний. 79 % закладів за літо повністю освоїли цей процес.

Вона пояснює, що протягом цього часу лікарі могли формувати як медичні висновки про тимчасову непрацездатність в електронній системі охорони здоров'я, так і видавати паперові лікарняні. Але більшість відходить від роботи з паперами.

«Оскільки електронний лікарняний є підставою для виплати коштів за період непрацездатності громадян, а питання фінансів, особливо в період захворювання, є важливим - МОЗ вирішив продовжити термін перехідного періоду до 1 жовтня, аби всі отримували якісні послуги і не залишились осторонь системи соціального захисту населення», - додала Марія Карчевич.

Відповідний наказ МОЗ від 28 серпня 2021 року № 1836 уже пройшов державну реєстрацію (набрав чинності 31 серпня 2021 року).

Готуйтеся до бізнес-сезону разом з ЛІГА:ЗАКОН. Придбайте LIGA360 для своєї професійної ролі та подаруйте місяць користування преміум-пакетами для 2 колег. На вибір надаються ІТ-рішення для юристів, бухгалтерів, HR, піарників, служби безпеки. Акція діє тільки до 6 вересня.

Читайте також:

Держприкордонслужба почала застосовувати електронну перевірку COVID-сертифікатів

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини