Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Апеляційний суд підтвердив донарахування підприємству більше 50 млн грн за нереальність операцій

Реклама

Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність податкового повідомлення-рішення на суму 50,2 млн гривень. Про це повідомила прес-служба ДПС.

"Таким чином позицію ГУ ДПС у м. Києві підтримано та зроблено висновок про нереальність господарських операцій між підприємством та низкою контрагентів.

Колегія суддів взяла до уваги, що для підтвердження виконання умов однотипних договорів, укладених між підприємством та його контрагентами, платником податків не надано до суду документів, наявність яких визначена обов'язковою відповідними договорами, а саме: посвідчення (сертифікати) якості на товар, ТТН, договори зберігання", - йдеться в повідомленні.

Окрім цього, судом апеляційної інстанції враховано те, що платником податків під час перевірки не надано витребувані контролюючим органом документи на підтвердження руху товару, в тому числі й після закінчення перевірки та до прийняття рішення контролюючим органом, про що останнім складено відповідний акт.

Також зазначається, що платник податків не надав достовірних пояснень з приводу ненадання до перевірки та до суду першої інстанції поданих до суду апеляційної інстанції документів, про які зазначалося вище. З огляду на викладене, вони не були прийняті судом апеляційної інстанції.

Відтак, постановою Шостого апеляційного адміністративного суду апеляційну податківців задоволено, скасовано рішення суду першої інстанції про задоволення позовних вимог, прийнято нову постанову, якою відмовлено у задоволенні позовних вимог про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.

Зустрічайте нові можливості системи пошуку та аналізу контрагентів CONTRAGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Відтепер користувачам системи CONTRAGENT доступна можливість перегляду досьє Персон: керівників та бенефіціарів компаній. Також всім користувачам доступне відображення інформації щодо наявності компаній у Єдиному реєстрі боржників та Автоматизованій системі виконавчого провадження.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини