Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Запровадження е-квитка у громадському транспорті: Уряд схвалив законопроект

Реклама

Уряд пропонує прирівняти до паперового електронний квиток на автомобільному та міському електричному транспорті. Про це на своєму телеграм-каналі повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Під час засідання схвалили законопроект, який затверджує форму, реквізити та відомості, що має містити е-квиток", - йдеться в повідомленні.

За словами Прем'єр-міністра, це створить умови для належного функціонування автоматизованої системи оплати проїзду та дасть можливість використовувати е-квиток у громадському транспорті в кожному місті.

Перевірити перевізника, послугами якого ви користуєтеся, на благонадійність можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Якими будуть наступні рішення влади? Замовте тестовий доступ до екосистеми LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів, що можуть вплинути на ваш бізнес. Ви можете замовити повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини