Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Автоматизація обліку зброї: Мінцифри та МВС реалізували пілотний проект

Реклама

Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ реалізували пілотний проект із запровадження системи автоматичного обліку зброї на базі одного зі стрілецьких тирів.

Це прискорило процедуру видачі та повернення зброї, а також посилило контроль за її обліком, повідомляє Урядовий портал.

У межах пілоту було організоване робоче місце зброяра зі зчитувачем міток і сканером відбитків пальців, розроблена базова версія софту, а до зброї встановлено спеціальні мітки.

Заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров зазначив: «Ми зробили перший крок до того, щоб облік зброї вівся онлайн, а не на папірцях. Ми будемо масштабувати цей проект на всю країну, щоб автоматизувати зброярські кімнати в нашому відомстві, а також зробити контроль обліку зброї більш прозорим і безпечним».

Радник Віце-прем'єр-міністра - Міністра цифрової трансформації Дмитро Шемет повідомив: «Разом з командою Ібіс ми розробили рішення з прихованого розміщення радіоміток в різноманітних видах зброї - пістолетах, карабінах, рушницях, та перевірили їх витривалість в умовах регулярних стрільб. У комплексі зі сканерами відбитків пальців, зчитувачами міток та спеціальним програмним забезпеченням рішення дозволяє вести повністю безпаперовий автоматичний облік обігу вогнепальної зброї та здійснювати оперативний моніторинг її місцезнаходження.

Таке рішення ми будемо пропонувати МВС та Міноборони для впровадження у власних збройових кімнатах. Подібна практика вже давно існує в багатьох країнах світу, зокрема в США, Великобританії, Німеччині.

Наступним кроком наше рішення може бути адаптоване для контролю за обігом інших категорій, де цього контролю вимагає чинне законодавство - це медичні та наркотичні препарати, підакцизні товари».

Як автоматично моніторити зміни в реєстрах щодо юросіб? Підключайте аналітично-моніторингову систему CONTR AGENT. Вона надсилатиме автосповіщення про зміни в діяльності компаній, а за необхідності можна переглянути історію змін. Замовляйте зараз.

Читайте також:

Як отримати дозвіл на зброю в Україні?

Незаконні дозволи на зброю: у створенні злочинної організації підозрюють колишнього посадовця Нацполіції

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини