Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Нацбанк змінив порядок виконання розрахункових документів стягувачів

Реклама

Національний банк України встановив новий порядок виконання банками розрахункових документів стягувачів у зв'язку з переходом банків на роботу в режимі 23/7, повідомляє прес-служба НБУ.

Відповідна постанова Правління НБУ від 25 травня 2021 року № 44 "Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті" набрала чинності 28 травня 2021 року.

Для банків, які перейшли на роботу у режимі 23/7, збільшується тривалість операційного дня, унаслідок чого збільшується і час для виконання розрахункових документів стягувачів на примусове списання та стягнення коштів з рахунків клієнтів.

Новий порядок передбачає виконання розрахункових документів стягувачів з урахуванням поточних надходжень коштів на рахунок клієнта протягом операційного дня (раніше банки виконували такі документи за рахунок поточних надходжень протягом операційного часу).

У НБУ повідомили, що це дає можливість забезпечити оптимальне виконання банками розрахункових документів стягувачів.

Дізнавайтеся повну інформацію про контрагентів і фізосіб, з якими плануєте працювати. Система CONTR AGENT покаже дані з ЄДР, фінансовий та податковий стан на 6,5 млн компаній та ФОП. А ще тут є дані з державних реєстрів про всіх громадян України. Оцініть переваги CONTR AGENT прямо зараз.

Читайте також:

Утворення Бюро економічної безпеки України: оприлюднено постанову

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини