Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Адвокатів викрили на несанкціонованому доступі до закритого реєстру судових рішень

Реклама

У Дніпрі викрито адвокатів та працівника районного суду на незаконному втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду (ч. 2 ст. 376-1 КК). Відповідне повідомлення з'явилось на сайті Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, представники адвокатського об'єднання та працівник суду, за попередньою змовою, незаконно отримали електронні ключі судді для доступу до закритого реєстру судових рішень.

"Таким чином, вони дізнавалися про обшуки та заплановані правоохоронцями слідчі дії й інші процесуальні заходи. Одержані відомості адвокати передавали своїм підзахисним та іншим представникам криміналітету для уникнення відповідальності, а також з метою знищення речових доказів та переховування від слідства", - йдеться в повідомленні.

За результатами обшуків вилучено комп'ютерну техніку, засоби комунікації та роздруківки повних судових рішень з ідентифікуючими даними осіб, щодо яких вони винесені.

Зазначається, що одному з адвокатів вже повідомлено про підозру.

Цифрове рішення LIGA360: Адвокат НААУ стає доступнішим. Члени НААУ, які сплатили щорічні внески, отримують продукт за акційною ціною. Дізнавайтесь більше про переваги за посиланням.

Хочете перевірити, що про вас пишуть ЗМІ? У LIGA360: Юрист можна налаштувати моніторинг ТОП-200 українських медіа. А ще користувачі системи отримують понад 50 цифрових інструментів для вирішення щоденних завдань. Дізнавайтеся більше за посиланням.

Читайте також:

Кіберполіція викрила держреєстратора на махінаціях із нерухомістю

160 тис. доларів за перереєстрацію земельних ділянок: у Києві затримано адвоката

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини