Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на держслужбу: Раді рекомендують прийняти Закон

Реклама

Члени Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування розглянули в другому читанні законопроект № 4361 «Про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо розширення кола осіб, які можуть претендувати на вступ на державну службу».

Усі законопроекти з пояснювальними записками до них можна знайти в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Верховна Рада прийняла законопроект за основу 5 лютого 2021 року.

Під час підготовки законопроекту до Комітету надійшло 40 пропозицій від 12 суб'єктів права законодавчої ініціативи, повідомляє інформаційне управління Апарату ВР.

Підготовленим до другого читання проектом збережено положення ухваленої в першому читанні редакції, відповідно до якої досвід заняття адвокатською, нотаріальною діяльністю, діяльністю арбітражних керуючих визнається загальною вимогою для осіб, які претендують на зайняття посад державної служби, як альтернатива досвіду роботи на керівних посадах.

Комітет урахував пропозиції щодо доручення Уряду затвердити критерії, на підставі яких визначається відповідність досвіду кандидатів на посади державної служби вимогам, встановленим статтею 20 Закону «Про державну службу», щодо наявності досвіду роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, а також унормування питань оплати праці державних службовців Представництва Президента в АР Крим.

За результатами обговорення Комітет ухвалив рішення рекомендувати Парламенту прийняти проект Закону № 4361 в другому читанні та в цілому.

Стежити за змінами законодавства легко в LIGA360. Це комплекс інформаційно-аналітичних продуктів, що надає доступ до актуальної бази законодавства й законопроектів, надсилає сповіщення про зміни у них. А ще ви отримаєте роз'яснення експертів до НПА. Оцініть переваги LIGA360, замовивши тестовий доступ.

Читайте також:

Ґайд з клієнтського шляху в юрбізі: закохати клієнта в компанію або втратити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини