Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нацбанк не стягуватиме комісію за проведення операцій щодо виплати допомоги 8 тис. грн

Реклама

Національний банк не стягуватиме з банків комісію за проведення операцій у системі електронних платежів, пов'язаних із наданням допомоги від держави бізнесу під час посиленого карантину. Про це повідомила прес-служба регулятора.

Відповідні норми містить постанова Нацбанку від 21.04.2021 № 33.

"Кошти для виплати допомоги перераховуються Мінсоцполітики на окремий рахунок Пенсійного фонду України, відкритий в АТ "Ощадбанк". АТ "Ощадбанк" перераховуватиме кошти на банківський рахунок заявника, який зазначений у заяві на отримання допомоги від держави", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що також безоплатними будуть операції з повернення банками незарахованих сум коштів допомоги через певні причини. 

Нагадаємо, постановою № 328 Кабмін затвердив Порядок надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів (детальніше). Також Уряд визначив, хто зможе отримати допомогу 8 тис. грн.

Читайте також:

Президент закликає ФОПів активніше реєструватись на порталі, щоб уже в квітні отримати грошову допомогу

Набув чинності Закон про допомогу найманим працівникам і ФОПам у "червоних" зонах

Тримайте руку на пульсі актуальної правової картини дня з усіма нововведеннями, використовуйте добірку ситуацій для оперативного реагування на будь-які зміни та майте доступ до повної бази нормативних документів на будь-яку дату, зокрема і тих, що регулюють роботу компаній в умовах коронакризи, карантинів, надзвичайних станів. Спробуйте тестовий доступ до систем ЛІГА:ЗАКОН за посиланням, об'єктивно оцінюйте будь-яку ситуацію та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини