Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Ухвалено три закони щодо реструктуризації валютних кредитів

Реклама

На позачерговому засіданні 13 квітня Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому як закони низку законопроектів щодо реструктуризації валютних кредитів.

Інформаційне управління Апарату ВР повідомило, що законопроект № 4475 «Про внесення змін до розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про споживче кредитування» (щодо кредитів, наданих в іноземній валюті), який підтримали 273 народних депутата, спрямований на захист позичальників (фізичних осіб, які отримали споживчі кредити в іноземній валюті) від зловживань з боку кредитодавців та передбачає відновлення платоспроможності людей, які отримали такі кредити, але не змогли своєчасно здійснювати відповідні платежі.

Детальніше про законопроект № 4475 читайте тут.

Законопроект № 4398 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реструктуризації зобов'язань за кредитами в іноземній валюті та адаптації процедур неплатоспроможності фізичних осіб» (проголосований 272 голосами народних обранців) спрямований на вирішення проблеми невиконання зобов'язання за кредитними договорами в іноземній валюті (валютними кредитами), отриманими громадянами.

Законопроект № 4399 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реструктуризації зобов'язань за кредитами в іноземній валюті та адаптації процедур неплатоспроможності фізичних осіб», який ухвалено 269 голосами парламентаріїв, удосконалює деякі питання оподаткування податками на прибуток підприємств, доходи фізичних осіб, операцій, пов'язаних із прощенням боргу (кредиту) фізичним особам, реалізації майна за договорами іпотеки, що забезпечують кредит, наданий фізичній особі в іноземній валюті.

Усі законопроекти з пояснювальними записками до них можна знайти в модулі "Законопроекти" ІПС ЛІГА:ЗАКОН. Переконайтесь у зручності подання інформації, замовивши тестовий доступ.

Не встигаєш за змінами законодавства? Автоматичні сповіщення є у системі LIGA360. Не пропусти важливих нововведень.

Читайте також: Колекторам установлено чіткі правила роботи: Закон офіційно опубліковано

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини