Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Модуль перевірки фізичних осіб – новинка для юристів в системі CONTR AGENT

Реклама

Оновлення свого продукту CONTR AGENT представила юридичній спільноті українська компанія ЛІГА:ЗАКОН. Відтепер уникнути ризиків під час роботи з фізичними особами стало ще простіше, а також з'явилося вдвічі більше можливостей для перевірки та моніторингу своїх партнерів.

Завдяки новому функціоналу системи CONTR AGENT користувачі можуть перевіряти інформацію про фізичних осіб - громадян України у відкритих державних реєстрах.

Важливі дані про будь-яку людину можна дізнатися всього в кілька кліків. Для того, щоб дізнатися інформацію про борги, шахрайство, перебування особи в розшуку чи під санкціями, достатньо зробити три прості кроки:

· перейти в модуль перевірки фізичних осіб у верхній панелі системи CONTR AGENT;

· ввести прізвище, ім'я та по батькові особи або ж дані її паспорта,

· переглянути повну інформацію про наявність особи у відкритих реєстрах України.

Новий модуль перевірки фізичних осіб надає користувачеві відомості з таких реєстрів:

· Реєстр декларацій;

· ЄДР (серед бенефіціарів, керівництва компаній та ФЛП);

· Єдиний реєстр боржників;

· Єдиний реєстр виконавчих проваджень;

· Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення;

· Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади»;

· База даних «Паспорти громадянина України, які визнані недійсними»;

· Інформація про викрадені / втрачені / недійсні паспорти громадянина України;

· Інформація про осіб, які переховуються від органів влади;

· Інформація про безвісти зниклих громадян;

· Відомості про осіб, які перебувають у розшуку СБУ;

· Список колишніх співробітників СБ України, які зрадили присязі і перейшли на бік ворога;

· Інформація про санкції РНБО;

· Інформація про боржників Фонду гарантування вкладів;

· Список терористів;

· Реєстр нотаріусів.

· Реєстр адвокатів.

Якщо особа перебуває в будь-якому з наведених вище реєстрів - система CONTR AGENT відобразить інформацію про це в листі результатів перевірки. Ба більше, система також сповістить, якщо дані паспорта збігаються з даними з реєстру втрачених чи недійсних паспортів.

Окрім представників юридичної сфери, які матимуть змогу отримати достовірну та повну інформацію з офіційних реєстрів України про партнера чи контрагента, що значно полегшить їх роботу, новий модуль перевірки фізичних осіб системи CONTR AGENT буде надзвичайно корисний і для таких категорій управлінців:

- керівники. Функціонал системи збереже дорогоцінний час і дасть змогу переглянути всю інформацію про потенційного партнера чи клієнта ще до досягнення з ним якихось домовленостей чи призначення зустрічі;

- HR-менеджери. Перевірити інформацію про потенційних кандидатів для подальшого працевлаштування можна буде вже на етапі отримання їхнього резюме;

- служби безпеки. Новий модуль допоможе відслідковувати дані фізичних осіб та їхні зв'язки, а отже отримати повну картину для визначення безпечної співпраці з партнерами чи контрагентами.

«Ось уже більше ніж п'ять років наші клієнти успішно використовують продукт CONTR AGENT для аналізу партнерів, контрагентів і для бізнес-розвідки в таких сегментах, як юридичні особи та ФОПи. Ідучи назустріч побажанням клієнтів, ми доповнили наш продукт модулем перевірки фізичних осіб. Це дає змогу ввести ПІБ людини й отримати інформацію щодо всіх людей із таким ПІБ. Зокрема, інформацію про санкції, виконавчі провадження, дані про те, чи перебуває така особа в розшуку та списках зниклих безвісти, чи є ця людина публічною особою, і багато іншого. Уся інформація надходить до CONTR AGENT з відкритих реєстрів», - зазначив директор LegalTech-бізнесу ЛІГА:ЗАКОН Валерій Решетняк.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН завжди піклується про своїх клієнтів і надає вигідні пропозиції для користування своїми продуктами. Уже з 8 лютого можливість перевірки фізичних осіб буде доступна в усіх без винятку конфігураціях системи CONTR AGENT. Крім того, цей функціонал буде доступний у рольових робочих місцях ключових фахівців компанії: керівника, юриста, бухгалтера, HR-фахівця, адвоката, аудитора, підприємця, PR-менеджера тощо. CONTR AGENT входить в екосистему хмарних рішень LIGA360, яка є ключовим інструментом для виявлення та управління зовнішніми ризик-факторами.

Варто зазначити, що саме в лютому є можливість придбати рольове робоче місце для фахівців, яке містить модуль перевірки фізичних осіб, а також придбати систему CONTR AGENT за вигідною ціною, адже вже в березні вартість системи буде зростати.

CONTR AGENT знає як полегшити роботу юриста та підвищити його продуктивність!

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини