Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Винагороду адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, обчислюватимуть по-новому

Реклама

Кабмін оновив Методику обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

Відповідну урядову постанову № 76 «Про внесення змін до пункту 5 Методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу» було прийнято 3 лютого 2021 року.

З повним текстом постанови зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Документ розроблено з метою приведення у відповідність Методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, до положень Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень» та удосконалення її положень щодо застосування заохочувальних коефіцієнтів, повідомили в Мін'юсті.

Враховуючи зміни строків досудового розслідування кримінальних проступків, внесено відповідні зміни до Методики щодо обчислення коефіцієнта стадії кримінального провадження, протягом якої адвокат здійснював захист особи, з метою врахування тривалості стадії кримінального провадження.

Зокрема, при обчисленні розміру винагороди адвоката врегульовано умови застосування та значення коефіцієнта особливої тривалості стадії досудового розслідування залежно від продовження строків досудового розслідування відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу, а також умови застосування коефіцієнта повноти розгляду доказів судом у разі розгляду обвинувального акта щодо вчинення кримінального проступку в спрощеному провадженні.

Сумарний коефіцієнт особливої тривалості стадії кримінального провадження, що застосовується наростаючим підсумком у разі кожного продовження строку досудового розслідування відповідно до статті 294 КПК під час надання адвокатом правової допомоги, становить:

- до одного місяця - 0,05;

- до трьох місяців, але понад один місяць - 0,125;

- до шести місяців, але понад три місяці - 0,175;

- понад шість місяців - 0,25;

- в інших випадках - 0.

Обирайте комплексне рішення LIGA360: АДВОКАТ від ЛІГА:ЗАКОН, що поєднує головні інструменти для ефективної роботи адвоката в єдиному робочому просторі.

Будьте в курсі всіх законодавчих новацій і правової картини дня. Уникайте ризиків негативного проходження справи, швидко добираючи релевантні судові рішення із 85 млн доступних. Аналізуйте подібні справи й рішення із правовою позицією ВС. Перевіряйте контрагентів і бізнес-партнерів. Детальніше за посиланням

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини