Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Адвокатам хочуть дозволити застосовувати травматичну зброю

Реклама

В Парламенті зареєстровано законопроект № 4612, яким пропонується надати право адвокату на придбання, носіння, облік, зберігання та застосування пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, для забезпечення його професійної діяльності.

Відповідну зміну хочуть внести до ст. 23 Закону "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".

Відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ № 379, на сьогодні право придбання засобів активної оборони (пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії) мають:

- працівники суду, правоохоронних органів і їх близькі родичі;

- особи, що беруть участь у кримінальному судочинстві;

- журналісти й позаштатні журналісти;

- депутати України;

- члени суспільних формувань по охороні громадського порядку й державної границі;

- військовослужбовці, крім тих, хто проходить термінову військову службу;

- державні службовці, які мають категорії й ранги.

Автори законопроекту зазначили, що у діючому законодавстві не передбачена норма, якою було б забезпечено право адвоката на придбання, носіння, облік, зберігання та застосування пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, що позбавляє його можливості самозахисту під час виконання адвокатом своїх професійних обов'язків.

У випадку прийняття, Закон набере чинності з дня наступного за днем його опублікування.

Швидко готуйте власну позицію, щоб виграти в суді, та будьте в курсі всіх законодавчих новацій разом із LIGA360: АДВОКАТ.

ЛІГА:ЗАКОН пропонує комплекс IT-інструментів у єдиному робочому просторі LIGA360: АДВОКАТ. Отримайте доступ до повної бази НПА і коментованих кодексів. Зручний пошук та аналіз бази із 85 млн судових рішень. Можливість в один клік обирати рішення із правовими позиціями ВС й отримати подібні рішення у справі. Доступний розклад судових засідань, моніторинг справ і засідань за десятками параметрів.

Вам також може бути цікаво: Як отримати дозвіл на зброю в Україні?

Обіг цивільної вогнепальної зброї: ВР рекомендовано прийняти за основу законопроект

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини