Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 1 січня збільшилася вартість автомобіля для визначення ставки пенсійного збору

Реклама

Сплата збору на обов'язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легкові автомобілі здійснюється за першої державної реєстрації в Україні в сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ.

Про це нагадали в Пенсійному фонді.

Платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування (п. 7 ст. 1 Закону № 400/97-ВР «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування») є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в сервісних центрах (підрозділах Державної автомобільної інспекції) МВС.

Об'єктом оподаткування є вартість автомобіля, визначена відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість. Диференційовані ставки збору встановлені залежно від вартості об'єкта.

3 % - якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (на 01.01.2021 - із суми до 374550 грн.);

4 % - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (на 01.01.2021 - із суми понад 374550 грн. до 658300 грн.);

5 % - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (на 01.01.2021 - із суми понад 658300 грн.).

Збір сплачується із вартості автомобіля без урахування податку на додану вартість, якщо суму такого податку зазначено в документі, який підтверджує ціну транспортного засобу.

Інфографіка - Головний сервісний центр МВС.

Як адвокату, партнеру чи юристу контролювати власну репутацію без зайвих витрат? З виходом оновлень LIGA360 користувачам доступна нова функція у вільному доступі. Поставте на моніторинг згадок у медіа два ваших бренди чи персони. Спробуйте LIGA360 вже сьогодні

Читайте також:

Депутати пропонують заборонити рекламу на дорогах

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини