Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 8 до 24 січня робота громадського транспорту не зупинятиметься

Реклама

Під час дії додаткових карантинних обмежень, що плануються у січні 2021 року, робота громадського транспорту в Україні не зупинятиметься. Відповідне повідомлення з'явилось на Урядовому порталі.

«Автотранспорт, у тому числі маршрутні таксі, тролейбуси, трамваї та залізниця перевозитимуть пасажирів у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення. Внутрішні авіаперевезення здійснюватимуться без обмежень. А під час авіаподорожей за кордон перевіряйте умови в'їзду/виїзду, встановлені для українських громадян країною, куди прямує пасажир», - розповів Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Також зазначається, що метрополітен і пошта працюватимуть у звичайному режимі. Метро перевозитиме пасажирів без обмежень щодо кількості місць для сидіння.

Читайте також: Українців чекають посилені карантинні обмеження з 8 до 24 січня (інфографіка)

Нові договори про надання комунальних послуг: прийнято Закон

Перевірка реєстраційних змін компаній 24/7 можлива навіть у період карантину. Тримайте у безпеці свій бізнес разом із системою перевірки та моніторингу бізнес-партнерів CONTR AGENT. Система забезпечує автоматичний моніторинг понад 6,5 млн компаній та ФОП України, оновлення всіх реєстраційних змін компанії та миттєве сповіщення про них. Скористайтеся перевагами тестового доступу системи зараз.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини