Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Оскарження ліквідації ДАБІ: суд призначив справу до розгляду по суті

Реклама

Окружний адміністративний суд міста Києва закінчив підготовче провадження та призначив до розгляду по суті справу щодо оскарження постанови Кабінету Міністрів, якою було ліквідовано Державну архітектурно-будівельну інспекцію.

Судове засідання заплановано на 4 листопада 2020 року, повідомляє прес-служба ОАСК.

У суді нагадали, що серед інших вимог позову до Уряду - визнати нечинною постанову № 219 від 13.03.2020 р. «Про оптимізацію органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду».

На думку позивача, оскаржувані постанови порушують норми законів «Про архітектурну діяльність» та «Про регулювання містобудівної діяльності», суперечать одна одній і створюють ситуацію невизначеності між органами державної влади, відповідальними за цю сферу.

Спрогнозуйте результат рішення суду з Verdictum PRO. ЛІГА:ЗАКОН презентує першу систему аналізу судових рішень із передбаченням вірогідності перемоги в суді за допомогою штучного інтелекту. Функціонал прогнозування на підставі аналізу тексту позовної заяви створено для попередньої оцінки ризиків та економії часу адвоката протягом підготовки до судових засідань. Детальніше за посиланням

Нові виклики - нові можливості. Екосистема хмарних рішень LIGA360 повідомить про зміни в розкладі судових засідань, дозволить моніторити рішення конкретного суду чи навіть судді, сигналізуватиме про зміни в реєстрах щодо постачальників і партнерів. Час замовити тестовий доступ

Ви можете замовити повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Читайте також:

В Україні працюють над запровадженням класичного суду присяжних

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини