Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Правила видачі автономерів для транспортних засобів планують змінити

Реклама

Уряд підтримав законопроект, розроблений Міністерством внутрішніх справ, щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів.

У законопроекті запропоновано передати виготовлення номерних знаків для транспортних засобів, що підлягають державній реєстрації, та номерних знаків для разових поїздок суб'єктам господарювання, розповів заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров.

Наразі Головний сервісний центр МВС щороку проводить тендерну процедуру щодо замовлення, виготовлення та закупівлі номерних знаків на авто. Потім закуплені автономери передає до регіональних сервісних центрів МВС, які, своєю чергою, передають їх до територіальних сервісних центрів МВС. Така процедура вкрай громіздка та економічно невигідна.

«Раніше при реєстрації транспортного засобу людина отримувала свідоцтво про реєстрацію та номерний знак. Тепер отримуватиме лише свідоцтво, а вже автономер замовлятиме в тому місці, яке має право виготовляти його за державним стандартом. Наша ініціатива дає можливість громадянам на свій розсуд обирати комбінації номерних знаків, які є у вільному доступі, а не лише ті, які є в сервісному центрі МВС. Сподіваємося, народні депутати також підтримають законопроект і це буде ще один крок до спрощення процесу надання державних послуг», - зазначив пан Гончаров.

Очікується, що передача суб'єктам господарювання функції виготовлення номерних знаків сприятиме економії державних коштів та спрощенню процедури надання адміністративних послуг, адже власник авто сам матиме можливість зайти в Електронний кабінет водія, знайти вільний номер та забронювати його.

Марафон знижок до Дня юриста! Обирайте комплексні рішення для юриста, адвоката та партнера юридичного бізнесу зі знижкою 30 %. Будьте в курсі змін НПА, зокрема нових надходжень і законопроектів, судових рішень, розкладу судових засідань, контролюйте контрагентів і партнерів в єдиному просторі для професійної роботи LIGA360. Замовити зі знижкою.

Читайте також:

Сервісні центри МВС розпочинають видачу "зелених" номерних знаків

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини