Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні планують актуалізувати відомості про державний кордон

Реклама

12 серпня Уряд своїм рішенням схвалив законопроект «Про внесення зміни до деяких законів України щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України», який актуалізує інформацію про державний кордон України та забезпечує вільний доступ до цих даних.

Як зазначає Мінекономіки, достовірні та однозначні дані про державний кордон України мають важливе значення для забезпечення національної безпеки, прийняття управлінських рішень державними органами, економічного розвитку держави, охорони навколишнього природного середовища, міжнародного співробітництва, економії часу та коштів при надзвичайних ситуаціях.

Що передбачено:

- визначити склад відомостей про державний кордон України, а також підстави та порядок їх внесення до Державного земельного кадастру;

- виключити технічну документацію із землеустрою щодо визначення та встановлення в натурі (на місцевості) державного кордону України з видів документації із землеустрою.

Також у законопроекті запропоновано встановити принцип відкритості відомостей про державний кордон України і забезпечити безкоштовний та вільний доступ до цих даних.

Законопроект розроблено у зв'язку з нагальною потребою внесення до Державного земельного кадастру відомостей про державний кордон України на підставі затверджених документів демаркації (з Республікою Польща та Румунією), редемаркації (зі Словацькою Республікою та Угорщиною) та делімітації (з Республікою Білорусь, Республікой Молдова та Російською Федерацією).

Зауважимо, що зазначений законопроект має розглянути Верховна Рада.

Якими будуть наступні рішення влади? Замовте тестовий доступ до екосистеми LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів, що можуть вплинути на ваш бізнес. Ви можете замовити повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Читайте також:

Що можна і що заборонено брати із собою під час перетину лінії розмежування

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини