Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У СІЗО почала діяти послуга щодо сплати за користування платними камерами наперед

Реклама

Сьогодні, 24 липня, у СІЗО почала діяти нова послуга - сплата за користування платними камерами наперед.

Що це за послуга, роз'яснив Мін'юст на своїй сторінці у Facebook.

Будь-яка особа, взята під варту, має право надати адміністрації СІЗО підтвердження оплати «Послуги наперед» та скористатися відповідною платною послугою протягом шести місяців з дня здійснення відповідного платежу. Оплату послуги можна здійснювати знеособлено та не вказуючи конкретний час перебування під вартою.

Таким чином, будь-хто може придбати собі (або іншим) місце у будь-якій з платних камер, які вже відкриті у 19 установах виконання покарань, та скористатися можливістю «відвідати» слідчий ізолятор протягом 6 місяців.

Заяву про надання «Послуги наперед» можна подавати як письмово, так і в електронній формі через автоматизовану систему «Он-лайн будинок юстиції», здійснивши кілька простих кроків:

1. Перейти за посиланням.

2. Обрати місце надання послуги (найменування слідчого ізолятора).

3. Обрати календарний період (доба, тиждень, місяць), за який маєте намір сплатити кошти за користування платною послугою.

4. Сплатити вартість послуги.

Після здійснення оплати потрібно просто роздрукувати квитанцію з ідентифікатором платежу (цифровий або QR-код).

Важливо. Якщо протягом 6 місяців ніхто так і не скористається «Послугою наперед», а значить - не потрапив під варту, кошти за невикористані дні будуть зараховані до спеціального фонду державного бюджету СІЗО як благодійна допомога.

Надання відповідної послуги передбачено наказом Міністерства юстиції від 20 липня 2020 року № 2465/5 (набрав чинності 24 липня), яким оновлено Порядок проведення експериментального проекту щодо платної послуги з надання поліпшених побутових умов та харчування особам, узятим під варту, в слідчих ізоляторах Державної кримінально-виконавчої служби. Що саме передбачає зазначений експериментальний проект, читайте в окремому матеріалі ЮРЛІГИ.

З повним текстом нормативно-правових актів зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Читайте також:

Судові рішення набирають законної сили: Закон про процесуальні строки під час карантину

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини