Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Діють оновлені Правила реєстрації місця проживання

Реклама

Діють оновлені Правила реєстрації місця проживання. Зміни стосуються особливостей реєстрації місця проживання в іпотечному житлі.

Відповідна урядова постанова № 481 від 27 травня 2020 року набрала чинності 23 червня.

З повним текстом урядової постанови зручно ознайомитися в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

Передбачено, що в разі перебування житла в іпотеці, довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов'язань для реєстрації місця проживання особи додатково подається письмова згода відповідного іпотекодержателя або довірчого власника.

Працівник органу реєстрації також з метою перевірки належності особі, що подала заяву для реєстрації місця проживання, відповідного житла на праві власності чи належності власнику/співвласникам, що надали згоду особі для реєстрації місця проживання, відповідного житла на праві власності, а також з метою перевірки перебування такого житла в іпотеці або довірчій власності як способу забезпечення виконання зобов'язань використовує відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відповідно до Порядку доступу до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Відповідно оновлено форми заяв про реєстрацію місця проживання (додаток 6 до Правил), про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини (додаток 7 до Правил) та про реєстрацію місця перебування (додаток 8 до Правил): додано рядок «Перебування житла в іпотеці / довірчій власності як спосіб забезпечення виконання зобов'язань _______________ (так/ні)».

Оновлені форми, готові для заповнення, можна знайти в модулі "Типові договори та шаблони", замовивши тестовий доступ до ІПС ЛІГА:ЗАКОН.

Якими будуть наступні рішення влади? Замовте тестовий доступ до екосистеми LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів, що можуть вплинути на ваш бізнес. Ви можете замовити повний тестовий доступ на 4 доби до LIGA360 за посиланням.

Читайте також:

Куди українці зможуть подорожувати за кордон

Нові карантинні обмеження з 22 червня: що передбачено

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини