Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Змінено Правила реєстрації місця проживання: що передбачено

Реклама

Уряд врегулював правила реєстрації місця проживання в іпотечному житлі.

Кабінет міністрів підтримав проект постанови «Про внесення змін до Правил реєстрації місця проживання» на урядовому засіданні 27 травня, повідомляє Міністерство юстиції.

Передбачено, що в разі перебування житла в іпотеці або в довірчій власності, що є одним із способів забезпечення виконання зобов'язань, реєстрація місця проживання особи здійснюється лише за наявності згоди відповідного іпотекодержателя або довірчого власника.

Крім того, з метою перевірки права власності особи, що подала заяву для реєстрації місця проживання, на відповідне житло, а також перевірки перебування такого житла в іпотеці або в довірчій власності передбачається обов'язок працівника органу реєстрації використовувати відомості Державного реєстру речових прав на нерухоме майно шляхом безпосереднього доступу до нього.

«Нові правові механізми усунуть перешкоди для звернення стягнення на житло, що перебуває в іпотеці або довірчій власності, та, відповідно, полегшать доступ до іпотечного кредитування», - пояснив Міністр юстиції Денис Малюська.

Перевірити банк або забудовника, з якими ви маєте намір співпрацювати, можна за допомогою сервісу CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН. Ви можете перевірити благонадійність контрагента, який вас цікавить, прямо зараз, оформивши заявку на тестовий доступ до сервісу.

Якими будуть наступні рішення влади? Замовте тестовий доступ до екосистеми LIGA360, щоб стежити за прийняттям законів, що можуть вплинути на ваш бізнес.

Читайте також:

Мораторій на перевірки під час карантину стосується не всіх підприємств

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини