Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Києві, Дніпропетровській, Івано-Франківській областях встановлено режим надзвичайної ситуації

Реклама

Кабінет Міністрів на своєму засіданні 20 березня прийняв рішення про встановлення режиму надзвичайної ситуації в Києві, а також Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Рішення прийняте для запобіганню поширенню в цих регіонах гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Відповідне повідомлення з'явилось на Урядовому порталі.

Головам даних облдержадміністрацій та голові Київської міськдержадміністрації доручено забезпечити координацію відповідних заходів.

"Рішення прийняте для убезпечення населення від коронавірусної інфекції. Уряд докладає максимум зусиль, щоб не допустити масових випадків зараження. При цьому здійснюються всі необхідні заходи для того, щоб лікарні були готові на реагування випадків коронавірусної інфекції, лікарі та медичний персонал мали необхідні засоби індивідуального захисту та обладнання. Слід пам'ятати, що зараз одним з найдієвіших засобів боротьби є самоізоляція. Тому закликаю всіх дотримуватись правил карантину", - підкреслив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

ЮРЛІГА раніше писала, у чому відмінність надзвичайної ситуації від надзвичайного стану. До цього режим надзвичайної ситуації було запроваджено у Київській, Житомирській та Чернівецькій областях.

Тримайте руку на пульсі у період кризи, забезпечте себе надійною базою інформаційно-аналітичних продуктів ЛІГА:ЗАКОН для підготовки до судових спорів та перевірок на підприємстві, для створення договорів будь-якої складності та тематики, для швидкого реагування на зміни бізнес-партнера. Обирайте Антикризовий пакет ІТ-продуктів ЛІГА:ЗАКОН та приймайте тверді та зважені рішення вже сьогодні. Замовити.

Читайте також:

Закон щодо запобігання поширенню коронавірусу набрав чинності

Набув чинності Закон про підвищення доступності ліків

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини