Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Дистанційна робота та заборона на проведення масових заходів: що передбачає законопроект про коронавірус

Реклама

13 березня Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець представив народним депутатам та представникам профільних відомств законопроект «Про першочергові рішення, пов'язані з запобіганням, профілактикою та ліквідацією коронавірусу COVID-19, інших інфекційних захворювань, пов'язаних з ним, а також дій при кризових ситуаціях щодо запобігань поширенню епідемії».

Відповідну інформацію розміщено на офіційному сайті МОЗ.

Як тільки законопроект буде зареєстровано у Верховній Раді, з ним можна буде ознайомитися в модулі «Законопроекти» ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ до систем.

“Ми зібрали представників усіх політичних сил - оскільки дана ініціатива спрямована на благо та захист українського народу, на збереження життя і здоров'я кожного нашого громадянина та не має жодного політичного підтексту. Нам потрібно діяти спільно, дуже оперативно і конструктивно”, - зауважив Ілля Ємець.

Народні депутати підтримали ініціативу МОЗ, активно обговорили і внесли до неї кілька правок під час засідання Робочої групи при Комітеті Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування для напрацювання законодавчих пропозицій, спрямованих на запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Законопроект передбачає:

- спрощення процедури закупівлі товарів, робіт та послуг для запобігання та боротьби з коронавірусом, що дозволить пришвидшити процес закупівлі засобів індивідуального захисту та тест-систем;

- можливість працівникам виконувати роботу з дому;

- заборону на проведення масових заходів із чисельністю понад 200 осіб;

- заборону на проведення заходів державного нагляду та контролю на час здійснення заходів, пов'язаних із запобіганням та боротьбою з коронавірусом;

- посилення контролю в'їзду та виїзду на територію України;

- чіткий алгоритм примусової ізоляції та самоізоляції та відповідальності за недотримання карантину.

Голова Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький наголосив, що цей закон працюватиме лише протягом трьох місяців.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН подбала про те, як в умовах запровадженого в Україні карантину дистанційно працювати адвокату. Усі інструменти для роботи адвоката ЛІГА:ЗАКОН пропонує в одному професійному рішенні. Автоматизувати свої щоденні задачі легко, використовуючи Професійне рішення «Адвокат». Ви зможете щоденно працювати з повною актуальною базою НПА та коментованих кодексів, відстежувати благонадійність своїх контрагентів чи потенційного партнера, увімкнути автоматичний моніторинг зміни їх статусу.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини