Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як довести свою невинуватість у ДТП

Реклама

Водій на автомобілі марки "Ravon R4" під час руху не врахував дорожньої обстановки, не вибрав безпечної швидкості руху та не дотримався безпечної дистанції, внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем марки "BMW X5", який рухався попереду, що призвело до механічних пошкоджень обох транспортних засобів.

В судовому засіданні водій "Ravon R4" пояснив, що під час руху в нього з водієм автомобіля марки "BMW X5" виник конфлікт, і водій автомобіля "BMW X5", застосував сльозогінний газ, який розпилив в його автомобілі, у зв'язку з чим в нього погіршився стан здоров'я і він здійснив зіткнення з автомобілем марки "BMW X5",

Водій на BMW пояснив, що він рухався в лівій смузі, перед ним різко в його смугу, з правої смуги, перелаштувався автомобіль марки "Ravon R4", створивши таким чином для нього аварійну обстановку, оскільки він був змушений змінювати напрямок руху та виїхати на смугу для руху зустрічного транспорту. Після цього вони продовжили рух, він випередив авто марки "Ravon R4", після чого водій автомобілі марки "Ravon R4", знову його наздогнав та здійснив з ним зіткнення. Сльозогінного газу до водія авто марки "Ravon R4", він не застосував, під час руху водій був в нормальному стані.

Це підтвердив свідок вищезгаданого ДТП.

Крім того, водій на BMW надав суду відеозапис з якого вбачається, що водій автомобіля марки "Ravon R4", в адекватному стані, без ознак погіршеного стану здоров'я.

Відповідно до ст. 251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Аналізуючи пояснення правопорушника, учасника ДТП на BMW та свідка, характер пошкоджень автомобілів та розміщення їх на місці події, суд приходить до висновку, що в діях водія авто "Ravon R4", вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 124 КУпАП, тобто порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів.

Суд не вбачає підстав для звільнення цієї від адміністративної відповідальності, таких доказів суду надано не було.

Виходячи з доказів, які містяться в матеріалах справи, винність водія авто "Ravon R4", підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, схемою місця дорожньо-транспортної пригоди, даними про пошкодження транспортних засобів, поясненнями свідка, поясненнями учасників ДТП.

З відповідним рішенням Солом`янського районного суду м. Києва у справі № 760/30124/19 зручно ознайомитися у VERDICTUM. Оцінити усі переваги сервісу можна, замовивши тестовий доступ.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини