Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

НАЗК роз'яснило особливості декларування банківського рахунка

Реклама

З 1 січня 2020 року суб'єкти декларування мають внести в декларацію відомості про всі банківські рахунки, відкриті на ім'я суб'єкта декларування або члена його сім'ї, незалежно від наявності залишку коштів на них станом на 31 грудня звітного періоду. Це роз'яснило Національне агентство з питань запобігання корупції.

«Завершення строку дії банківської карти не тягне за собою автоматичне закриття банківського рахунка. Тому відомості про такий рахунок необхідно також зазначити у відповідному розділі декларації», - зазначила представник Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя Юлія Кулікова.

Як раніше писала ЮРЛІГА, розширено коло близьких осіб і членів сім'ї декларантів, а також звужено коло осіб, стосовно яких НАЗК має право складати адмінпротоколи про корупцію. Також НАЗК роз'яснило питання декларування автомобіля, придбаного за межами України.

Перевірити суб'єкта декларування можна в зручному сервісі CONTR AGENT від ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ. А лише до 28 грудня можна придбати CONTR AGENT з новорічними знижками до -40 %. Скористайтеся акційною пропозицією, перейшовши за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини