Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Як адвокату підтвердити повноваження для казначейства

Реклама

Адвокат має право представляти інтереси клієнта перед органами казначейства у питаннях виконання рішень про стягнення коштів на користь клієнта відповідно до рішення суду, в тому числі отримувати на свій банківський рахунок кошти, які присуджені або підлягають поверненню на ім'я свого клієнта у тому випадку, якщо такі повноваження прямо передбачені договором про надання правової допомоги, підписаного адвокатом та клієнтом.

Достатнім підтвердженням повноважень адвоката в органах казначейства є належним чином завірена копія договору про надання правової допомоги, довіреності, ордеру або доручення органу (установи), уповноваженого законом на надання безоплатної правової допомоги.

Відповідні роз'яснення затверджено рішенням Ради адвокатів України від 15 листопада 2019 року № 142, ознайомитися з яким можна в модулі "Законодавство" ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ.

Для тих, хто відслідковує зміни в законодавстві, ЛІГА:ЗАКОН підготувала сюрприз до новорічних свят. До 28 грудня маєте нагоду придбати за вигідною ціною ІПС ЮРИСТ ПРОФІПС ПРАЙМІПС ГРАНД, а також систему аналізу судових рішень VERDICTUM.

Більше продуктів зі знижками до 40 % можна знайти тут.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини