Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Заяву на субсидію потрібно буде подавати за новою формою

Реклама

Мінсоцполітики оновило форму заяви про призначення та надання житлової субсидії населенню у грошовій формі.

Відповідний наказ № 1528 від 23 жовтня 2019 року набере чинності з дня офіційного опублікування.

Форму Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі легко можна знайти в модулі «Типові договори та шаблони» ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ.

Нагадаємо, 20 серпня 2019 року Мінсоцполітики роз'яснило, що монетизовану субсидію можна отримати у будь-якому з 38 уповноважених банків. Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію.

Починаючи з жовтня поточного року виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення. Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або почтові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію.

Тим, хто ще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку. Але якщо субсидіант бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг в іншій банківській установі - йому потрібно із відповідною заявою звернутися в управління соцзахисту. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки в уповноважених банках, до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через Укрпошту за адресою, вказаною при зверненні за субсидією.

Тим, кому призначено безготівкову форму допомоги, а це ті домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через Ощадбанк.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини