Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Заяву на субсидію потрібно буде подавати за новою формою

Реклама

Мінсоцполітики оновило форму заяви про призначення та надання житлової субсидії населенню у грошовій формі.

Відповідний наказ № 1528 від 23 жовтня 2019 року набере чинності з дня офіційного опублікування.

Форму Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі легко можна знайти в модулі «Типові договори та шаблони» ІПС ЛІГА:ЗАКОН, замовивши тестовий доступ.

Нагадаємо, 20 серпня 2019 року Мінсоцполітики роз'яснило, що монетизовану субсидію можна отримати у будь-якому з 38 уповноважених банків. Уряд розширив перелік банків, через які українці можуть отримувати монетизовану субсидію.

Починаючи з жовтня поточного року виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення. Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або почтові реквізити), на які пенсіонери отримують пенсію.

Тим, хто ще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку. Але якщо субсидіант бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг в іншій банківській установі - йому потрібно із відповідною заявою звернутися в управління соцзахисту. Разом із заявою потрібно надати реквізити рахунку в уповноваженому банку, в якому є бажання одержувати субсидію готівкою.

Одержувачі субсидії, у яких відсутні рахунки в уповноважених банках, до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через Укрпошту за адресою, вказаною при зверненні за субсидією.

Тим, кому призначено безготівкову форму допомоги, а це ті домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги, отримуватимуть субсидію виключно через Ощадбанк.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини