Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рада затвердила виділення 1 млрд гривен держбюджету на шахтарів

Реклама

31 листопада Верховна Рада підтримала зміни до Закону про Держбюджет-2019.

За урядовий законопроект № 2283 проголосував 291 народний депутат.

Парламент підтримав пропозицію Уряду про виділення 1 млрд грн на вирішення гострих проблем вугледобувної галузі, виплати заробітної плати шахтарям.

Також планується підвищити фінансування соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (на 354,6 млн грн).

Крім того, передбачено фінансування заходів щодо соціальної, трудової та професійної реабілітації осіб з інвалідністю (на 787 млн грн) для поліпшення забезпечення таких осіб технічними та іншими засобами реабілітації.

Прикінцевими положеннями встановлено, що на виконання цього Закону Міністерство фінансів вносить зміни до розпису Державного бюджету України на 2019 рік з одночасним відображенням внесених змін до бюджетних призначень згідно з рішеннями Кабміну, прийнятими відповідно до ст. 31 Закону “Про Державний бюджет України на 2019 рік”, частин 6, 8 та 15 ст. 23 та ч. 2 ст. 24 Бюджетного кодексу до набрання чинності цим Законом, за головними розпорядниками коштів державного бюджету (відповідальними виконавцями бюджетних програм) - центральними органами виконавчої влади, які за рішенням Кабміну змінюють своє найменування, утворюються та/або реорганізовуються чи ліквідовуються.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини