Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Уряд врегулював питання відносно митного оформлення "євроблях"

Реклама

4 жовтня набула чинності постанова Кабміну № 862, якою врегульовані питання щодо митного оформлення транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України.

Так, Законом “Про внесення змін до Митного кодексу України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України” внесено зміни до Митного кодексу, якими передбачено продовження до 31 грудня 2019 року включно дії перехідного періоду, в якому громадяни України без застосування до них адміністративних стягнень можуть оформити для вільного обігу автомобілі, які використовуються в Україні на іноземній реєстрації.

Таким чином, постановою передбачено відновити дію та внести зміну щодо продовження строку застосування норм Тимчасового порядку виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України, затвердженого постановою Кабміну № 1077, як це передбачено підпунктом 2 п. 2 Прикінцевих положень Закону № 73-IХ.

А також відновити дію суміжної з ним постанови Кабміну від 13 лютого 2019 року № 101 щодо використання при митному оформленні транспортних засобів, які підпадають під дію Тимчасового порядку, сертифіката відповідності, в якому визначено рівень екологічних норм.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/189559_z-novogo-roku-pochnut-shtrafuvati-za-nerozmitnen-vroblyakhi---zakon-nabuv-chinnost

Нагадуємо, 22 вересня набув чинності Закон № 73-IX щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Законом продовжується до кінця року строк набуття чинності окремими положеннями законодавчих актів якими передбачена посилена відповідальність за порушення при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту на території України.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини