Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Кабмін установив граничні тарифи на ж/к послуги у великих містах

Реклама

Уряд прийняв рішення щодо встановлення граничної ціни/тарифу на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва з постачання теплової енергії та гарячої води на опалювальний період 2019/2020 років, який встановлюється органами місцевого самоврядування.

Відповідну урядову постанову № 560 прийнято 26 червня 2019 року.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/186006_penya-za-zhk-borgi-ne-mozhe-narakhovuvatisya-do-ukladennya-novikh-dogovorv---mnregon

Кабмін установив на опалювальний сезон 2019/2020 років такі граничні ціни/тарифи на послуги для населення міст обласного значення та м. Києва:

з постачання теплової енергії: у разі оснащення приладами обліку - 1400 грн. за 1 Гкал (з урахуванням ПДВ); у разі відсутності приладів обліку - 35,21 грн. за 1 кв. м (з урахуванням ПДВ);

з постачання гарячої води: за умови підключення рушникосушильників до систем постачання гарячої води - 83,66 грн. за 1 куб. м (з урахуванням ПДВ); у разі відсутності рушникосушильників - 75,74 грн. за 1 куб. м (з урахуванням ПДВ).

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/185907_zhitlovo-komunaln-poslugi-dyut-nov-pravila

Оплата населенням міст обласного значення та м. Києва послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води здійснюватиметься з урахуванням встановлених відповідними органами місцевого самоврядування цін/тарифів, які не перевищують ці граничні ціни/тарифи.

Рада міністрів АР Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації, органи місцевого самоврядування міст обласного значення та м. Києва мають забезпечити здійснення перерахунку цін/тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для населення до 1 вересня 2019 року.

Уряд рекомендував НКРЕКП здійснювати щомісяця моніторинг установлених у цій постанові цін/тарифів; а органам місцевого самоврядування міст, які є адміністративними центрами районів, міст районного значення, селищ, під час встановлення відповідних цін/тарифів для населення на опалювальний сезон 2019/2020 років використовувати визначені цією постановою розміри цін/тарифів.

Дізнатися про зміни, які передбачає Закон про ЖКП, можна з матеріалу "Закон України "Про житлово-комунальні послуги". Що зміниться і які недоліки?" аналітичного видання ЮРИСТ&ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини