Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Головою Вищої ради правосуддя обрано Володимира Говоруху

Реклама

16 квітня 2019 року Вища рада правосуддя розглянула питання про обрання Голови Вищої ради правосуддя.

Відповідно до частин першої - третьої статті 22 Закону "Про Вищу раду правосуддя" Голова Вищої ради правосуддя обирається з членів ВРП строком на 2 роки на засіданні ВРП таємним голосуванням шляхом подання бюлетенів із будь-якою кількістю кандидатур, запропонованих її членами.

Рішення про обрання Голови Вищої ради правосуддя вважається ухваленим, якщо за нього проголосувало більше половини від конституційного складу ВРП.

На засіданні Вищої ради правосуддя 16 квітня 2019 року член ВРП Андрій Бойко запропонував на посаду Голови Вищої ради правосуддя кандидатуру члена ВРП Володимира Говорухи.

Згідно з протоколом лічильної комісії з виборів Голови ВРП від 16 квітня 2019 року за результатами таємного голосування за кандидатуру Володимира Говорухи на посаду Голови Вищої ради правосуддя проголосувало 17 членів ВРП, що становить більше половини від її конституційного складу.

Вища рада правосуддя вирішила вважати обраним на посаду Голови члена ВРП Володимира Говоруху.

https://jurliga.ligazakon.net/ua/news/168936_obrano-dvokh-chlenv-vrp

У ВРП нагадали, що суддя Київського апеляційного суду Володимир Говоруха 6 березня 2018 року обраний членом ВРП XV черговим з'їздом суддів України та склав присягу члена Ради, включений до складу Першої Дисциплінарної палати ВРП.

Цього ж дня ВРП розглянула питання про припинення повноважень Голови Вищої ради правосуддя Бенедисюка І. М.

Пан Бенедисюк подав заяву про припинення повноважень Голови Вищої ради правосуддя.

Вища рада правосуддя, керуючись статтею 34 Закону "Про Вищу раду правосуддя", главою 3 розділу I Регламенту Вищої ради правосуддя, вирішила припинити повноваження Голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка.

Нагадаємо, І. Бенедисюк є переможцем конкурсу до Верховного Суду.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини