Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Героям України разом із золотою зіркою видадуть 96 тис. грн

Реклама

Президент вирішив виплачувати одноразову грошову винагороду особам, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка".

Винагорода виплачується в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому присвоєно звання Герой України. Порядок виплати визначить Кабмін.

Розмір прожиткового мінімуму можна дізнатись в модулі "Довідники" ІПС "ЛІГИ:ЗАКОН".

У разі присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" посмертно або в разі смерті Героя, винагорода виплачується членам сімей.

Відповідні зміни до Статуту звання Герой України внесені Указом Президента від 28 березня 2019 року № 92/2019

Герою України вручається орден "Золота Зірка" за здійснення визначного геройського вчинку. Орден виготовляється із золота і має форму п'ятикутної зірки, накладеної на вінок із дубового листя. Промені зірки поліровані. Розмір ордена між протилежними вершинами зірки 35 мм. Зворотний бік ордена плоский, з написом рельєфними літерами "Герой України" та порядковим номером ордена. У верхньому промені зірки є кільце з вушком, яке сполучається з фігурною колодкою, обтягнутою стрічкою. Стрічка ордена шовкова муарова зі смужками синього і жовтого кольорів.

Нагадаємо, що у 2015 році за незламність волі, громадянську мужність, жертовне служіння Українському народові Президент присвоїв звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" Надії Савченко (фото з сайту Президента).

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях

Схожі новини