Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Митні платежі переводять на єдиний рахунок

Реклама

З 23 січня почався тестовий період роботи єдиного казначейського рахунку для зарахування митних платежів. Про це повідомила прес-служба Мінфіну.

До 17 лютого тестування єдиного рахунку проводитиметься виключно для Київської міської та обласної митниць, а з 18 лютого до 15 березня пройде на усіх митницях України.

З 16 березня по 15 квітня триватиме перехідний період, коли сплачувати митні платежі можна буде як на старі, так і на нові рахунки.

З 16 квітня єдиний рахунок використовуватиметься всіма підприємствами в обов'язковому порядку.

Зараз у кожної митниці є власний єдиний рахунок для зарахування митних платежів, тому підприємець, що здійснює митне оформлення в різних митницях, повинен перераховувати митні платежі на декілька окремих рахунків.

Єдиний рахунок спростить цю процедуру і підприємства зможуть перераховувати кошти авансових платежів на один рахунок ДФС, подавати митні декларації будь-якої митниці і платити митні платежі з єдиного авансового рахунку.

Рішення про введення єдиного рахунку для зарахування митних платежів було прийнято у 2017 році і затверджено наказом Мінфіну від 1 листопада 2017 року № 898 "Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних і інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення".

Зазначимо, реквізити рахунків для сплати податків і зборів доступні у модулі "Довідники", який входить до складу Інформаційно-правових систем "ЛІГА:ЗАКОН". Для того, щоб ознайомитися з можливостями і наповненням ІПС "ЛІГА:ЗАКОН" детальніше, скористайтеся тестом

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини