Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Деяким субсидіантам доведеться сплатити усю комуналку за вересень - потім перерахують

6 листопада 2018, 17:38
849
1
Автор:
Реклама

Якщо управління соціального захисту населення прийняло у сім'ї документи на оформлення урядової знижки у сплаті житлово-комунальних послуг, субсидія їй буде призначена обов'язково з моменту оформлення заяви і відповідно буде здійснено перерахунок з місяця призначення житлової субсидії.

Тому якщо в листопаді платіжка за газ чи тепло надійде без відображення субсидії, допомога від держави буде нарахована і її розмір можна буде побачити у реєстрі субсидіантів - на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

На випадок відсутності у платіжці розміру допомоги субсидіантам рекомендовано сплачувати свій обов'язковий платіж, той, який їм було розраховано до сплати за воду, світло та газ у вересні цього року.

Мінсоцполитики нагадує, що сім'ям для отримання урядової знижки на сплату комунальних послуг достатньо подати лише заяву та декларацію про доходи, в якій потрібно вказувати тільки види доходів, інформація про які відсутня в пенсійній та податковій базі даних. Сам розмір виплат соціальні служби беруть з баз даних - як власної, якщо це стосується соціальних виплат, так і фіскальної служби, Пенсійного фонду, вишів, училищ тощо.

Жодних додаткових паперів, що стосуються складу сім'ї, обсягу і вартості житлово-комунальних послуг, в загальному випадку, людям теж додавати чи доносити не потрібно. Відомості, необхідні для призначення субсидії, надходять управлінням соцзахисту безпосередньо від організацій, які надають послуги. Наприклад, про склад зареєстрованих осіб, площу квартири, розмірі квартплати - від ЖЕКів або інших уповноважених органів місцевого самоврядування; про вартість електроенергії - від обленерго, газу - від облгазів, опалення - підприємств теплокомуненерго. Однак часто така інформація надходить несвоєчасно, що затримує інформування населення про призначення субсидій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини