Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Забудовники можуть відстежувати етапи проходження документації онлайн

26 вересня 2018, 16:30
478
0
Автор:
Реклама

Держархбудінспекція переводить дозвільні процедури у будівництві у публічну площину.

Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев презентував нову онлайн-платформу "ПРОЗОРА ДАБІ" на засіданні Уряду 26 вересня.

Сервіс дозволяє замовникам будівництва в режимі онлайн відслідковувати кожен етап обробки поданої до Держархбудінспекції документації. Вже наступного дня, після подачі документів, можна буде знайти в системі вхідний номер і дату розгляду представлених документів. Далі у визначені строки - онлайн дізнатися про результат.

У разі відмови у видачі дозволу або сертифікату в системі відображатиметься перелік зауважень та прізвище посадовця, який прийняв відповідне рішення.

Доки в системі відображається інформація тільки по об'єктах будівництва зі значним класом наслідків (відповідальності), але найближчим часом проект охопить і об'єкти із середнім класом наслідків.

Крім того, з 1 листопада Держархбудінспекція відкриє доступ до інформації про проведення позапланових перевірок. Інформація про планові перевірки публікується на інспекційному порталі ще з квітня у рамках Меморандуму про співпрацю між Держархбудінспекцією та BRDO.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини