Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Зарплату військовим і поліцейським планують підвищити не менше ніж на 30 %

18 вересня 2018, 10:27
385
3
Автор:
Реклама

Президент підписав Указ № 283/2018, яким увів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони від 6 вересня 2018 року «Про пропозиції до проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» по статтях, пов'язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України».

Згідно з документом Кабмін має передбачити у проекті держбюджету на 2019 рік видатки на забезпечення нацбезпеки і оборони України в обсязі не менше обсягу видатків, передбачених на 2018 рік, у відсотках від ВВП. Також має бути передбачено збільшення розміру грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських не менше ніж на 30 % з урахуванням мінімального розміру грошового забезпечення осіб рядового складу ДСНС і поліцейських - у сумі не менше 9 тис. грн; військовослужбовців рядового складу за контрактом першого року служби - у сумі не менше 10 тис. грн.

Інші видатки передбачено з урахуванням зростання номінального ВВП стосовно попереднього року (10 %).

У 2019 році Уряд також має забезпечити першочергове фінансування діяльності суб'єктів сектору безпеки і оборони України за пріоритетними напрямами (виконання заходів із розробки, підготовки виробництва та закупівлі нових зразків озброєння і військової техніки, зокрема сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, у тому числі крилатих ракет), артилерійського озброєння, бронетанкової техніки і озброєння, боєприпасів, високоточних засобів ураження та продуктів спеціальної хімії, облаштування дослідно-випробувальних полігонів для проведення випробувань боєприпасів).

Також у пріоритеті - посилення системи протиповітряної оборони держави та можливостей авіації Повітряних Сил ЗСУ і реалізація державної політики у сфері кібербезпеки; виконання заходів з розвитку та модернізації спецзв'язку та захисту інформації; реалізація Національної розвідувальної програми на 2016 - 2020 роки та посилення контррозвідувального захисту та боротьби з тероризмом і диверсійною діяльністю; реалізація соцгарантій військовослужбовців, насамперед збільшення розміру їх грошового забезпечення.

Після набрання чинності Законом «Про Державний бюджет України на 2019 рік» Кабмін має у десятиденний строк підготувати проект основних показників державного оборонного замовлення на 2019 - 2021 роки та подати його на розгляд РНБО.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
Увійти

Схожі новини